МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

1. Матеріально-технічна база Капустинського НВК включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, транспортні засоби, службове житло, інші матеріальні цінності, вартість яких відображено у балансі централізованої бухгалтерії Уповноваженого органу.

2. Майно Капустинського НВК належить йому на праві оперативного управління відповідно до чинного законодавства, рішення про заснування і Статуту Капустинського НВК та укладених ним угод.

3. Капустинський НВК відповідно до чинного законодавства користується землею, іншими природними ресурсами і несе відповідальність за дотримання вимог та норм з їх охорони.

4. Вилучення основних фондів, оборотних коштів та іншого майна Капустинського НВК проводиться лише у випадках, передбачених чинним законодавством. Збитки, завдані Капустинському НВК внаслідок порушення її майнових прав іншими юридичними та фізичними особами, відшкодовуються відповідно до чинного законодавс­тва.

5. Для забезпечення навчально-виховного процесу база Капустинського НВК складається із навчальних кабінетів, майстерень, а також спортивної кімнати, спортивного залу, бібліотеки, комп'ютерного кабінету, їдальні, приміщення для технічного персоналу, тощо.

6. Відповідно до рішення сесії Капустинської сільської ради від 02.03. 2007 року № 5-2/V НВК має земельну ділянку площею 1,7973 га, де розміщуються будівля НВК, спортивні та дитячі майданчики, квітники, сад, зона відпочинку, господарські будівлі, очисні споруди.

Матеріальна база
Загальна плаща всіх приміщень2600 м2
Навчальні кабінетиКількість
математики1
фізики1
історії, географії1
хімії, біології1
української мови1
зарубіжної літератури1
інформатики1
іноземної мови1
початкових класів4
У закладі також є
спортивний зал1
актовий зал1
майстерня1
їдальня1
дошкільний підрозділ3
бібліотека1
Кiлькiсть переглядiв: 13

Коментарi